| Addaaa99 a întrebat:

Buna

cum pot sa o conving pe bunik sa ma lase maine la strand

mama a trimis niste bani si trebuie sa ma duc cu ea si nu vreau

pentru ca vreau sa merg la strand

asa ca niste pareri rapide va rog

mama a zis ca sa ma duc cu ea...

plzz

ce sa fac

2 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Spune-i ca se da apa moca, nisip cu 2 lei chilu' laughing umbrelute de soare pentru cocktail, mici fugaritzi de caini. gasesti tu ceva doar esti fata mare, ce Dumnezeu, ai 1. 94 cm

| Aniii a răspuns:

Vorbeste cu prietenele tale sa mergeti impreuna la stand, iar apoi sun`o pe mama ta si spune-i ca mergi cu prietenele.Si eventual sa vina si bunica mai tarziu.