| Bella808 a întrebat:

Cum sa fiu rebela sa vada lumea ca sunt rebela si mi place trupa big time rush funda!

Răspuns Câştigător
| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Uite sa nu faci o greasala! Rebel nu inseamna sa te droghiezi sa fumezi sau sa te culci cu barbati! sa fi rebel inseamna sa nu te lasi influentat de alti safaci ce iti trece tie prin cap( dar asta nu inseamna sa te certi cu parinti parinti sun parinti) dar nici sa te controleze prea mult adica la haine de exemplu te imbraci cum vrei si cum iti place iar ei trebuie sa inteleaga asta, a fi rebel inseamna a trai dupa propriile reguli si cel mai mportant sa nu te lais calcat in picioare! sper ca ream ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

"buna! cum sa fiu proasta sa vada lumea ca sunt proasta si bla bla bla..." tu te asculti macar fetito? ce vrei tu de fapt? sa fi falsa sa vada lumea ca esti falsa? fi tu insuti iar daca nu esti multumita cu tine insuti atunci fa o schimbare la tine(pe plan psihic mai exact)

| NaruToNR1 a răspuns:

Faci doar ce vrei, asculti muzica lor si porti un tricou cu ei.

| Bella808 explică:

Mersi la toti