| Adrian_Ionut_Gais_1990 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune ce s-a intamplat cu trupa Big Time Rush ca imi place foarte mult cum canta.

2 răspunsuri:
| Monyyyyy a răspuns:

Nu e adevărat ca nu e o trupă! Au fost o mare trupă formată din 4 adolescenți normali care s- au străduit să ajungă aici și nu au uitat de unde au plecat ca JB. James Maslow încă cânta solo și joacă în filme, uitate la Seeds Of Yesterday ce băiat chipeș a devenit, a dansat la emisiuni cu Peta nu mai știu cum happy Logan a mai scos niște piese cu Kendall Schimith : Next Step etc dar Kendall are o grădină zoologică acum cu un fost coleg de școală. Carlos da căsătorit și e foarte fericit mai joacă în filme și apropo soră soției lui e prietena lui Logan așa am citit dat nu știu de au rămas așa.Sunt o trupă minunată James vroia să fie arhitect băiat de notă 10 era la școală și deși a suferit un accident de mașină când era mic f grav nu a renunțat.Ei sunt un model a proverbului :lucrurile bune se întâmpla celor care așteaptă.Nu s- au despărțit sunt ca fratii numa au zic ca nu e trupa pe primul loc nu îs nebuni după bani ca JB etc Ei au voce nu ca alții laughing hei îs multe de vb dacă vrei putem fi prieteni și să vb aici pe TPU prin meș despre ei laughing

| Cristina1275778 a răspuns:

Nici nu cred ca a existat ( in afara de ce se vedea pe Nickelodeon) nu zic ca nu canta bine, dar a fost e un serial deci nu prea cred ca e o trupa adevarata