| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a întrebat:

Buna; d doresc si eu; x celee; d mai noii statusuri; p dauu funda la cell care are cele : * maii multe statusuri; x

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllysaDeea a răspuns:

Rezi ca mã faCi gel0aSã cu tâRfa taa?
Nu bãiaTulee!
Chiar nu`mi paSã d Ea.
asta esTe ca sã vaDã "prieTena taa"
cã tot ew sunt viata taa
eu=frumoasa si fitoasa,foarte smechera si rea. Daca vrei sa ma cunosti,fa tu cativa pasi spre mine si restul lasa’i pe mine!
fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe
orice baiat care se respecta …are langa el o bruneta!
1. daca ai fi la 20 metri in fata mea inima mi ar batea atat de tare, incat vei cadea din picioare.2. daca inima mea ar vorbi ti ar spune ca cealalta jumatate se afla la tine.
Ea e Barbie altele vor sa o imite l cat d scompa e Barbie nu prea isi pot permitelove struck
Frumoase toate am si euwinkingNu sunt rea St smecherita Si stiu sa ma fac iubitha Hai sa facem o-ncercare sa vedem care pe carewinkingwinkingkiss
Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Orice s`ar intampla.el pe mine ma iubeste.Eu sunt fetita lui si fara mine`nebuneste!"

In SoFleT cU MinE, De ManA cU eA.Ai cUrAj sa`Mi sPuI cA nu`Ti PlanGe InimA?"

• [ am nevoie de cineva sa ma puna pe picioare, sa ma iubesca, sa ma faca fericita. da` pentru asa ceva nimeni nu se complica oh go on ]

VeI cauTa prIvIrea mEah` … In fIecAre "Eah`" … din vIaTsa Tah`

• Gata! Nu`ti pasa`?! … Nu`mi pasa! Punct.

• "Ea nu t minte.Ea nu t raneste, Ea e singura care t iubeste! si` cand ceilaltsi t dezamagesc.e acolo pentru tine! Te asteapta taquta.O iubesti :X"

• nu ai stiut sa ma apreciezi, asa ca am plecat.Acum plangi si regreti,dar eu m-am saturat.din iubirea care ti-o purtam, am o ura de care cateodata ma miram."

"Zice ca ma iubeste si ca tine la mine, si in fiecare seara vine la tine.da fa ZdReAnTz`O te **** pe tine.si se gandeste la mine!

am vrut sa uit tot ce’a durut sa intorc pagina si sa spun "A TRECUT"nu’mi pasa ce’a fost candva…sunt alta acum si alta este viata mea:X:X:X

• XImi cauti privirea in fiecare ea.`! n`o gasesti[-x`! EU sunt eu si ea e ea.`!
dac as fi o pisikutza
as iubi un motanel
dar sunt o fetita
ce iubeste un smecherel:X:X:*:*;
Buna fata eu sunt rea,
Mi-a ramas amintirea,
Doi copii ce se iubeau,
Ce prin fata imi treceau.
Multa lume ar vrea sa mor.sick

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu multe statusuri, dar cunosc unul care imi place fff mult.
,, 3 words, 8 letters. Say it and I'm yours!,, (3 cuvinte, 8 litere. Spune-o si sunt a ta!) laughing