| zuzumic a întrebat:

Daca ar fi sa ii puteti scrie o scrisoare lu Mos Craciun voi ce vi-ati dori?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Draga Mosule, Chiar daca eu nu am destui bani si as vrea multe lucruri, nu iti cer nimic material.
Ma multumesc doar sa vorbesti tu cu Doamne Doamne pentru ca stiu ca sunteti prieteni buni si sa aiba grija de mama mea pe care o supar de la o vreme de mine si de prietenul meu la care tin enorm de mult.Haaai,stiu ca poti face asta.

p. S tE IUBIM SI TE ASTEPTAM, cu drag a ta copila, Maria!

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult imi doresc o relatie implinita si plina de culoare alaturi de iubita.

| Vizitiul a răspuns:

Mi-as dori sa inveti sa scrii cat de cat corect.

| Slavic a răspuns:

Bună.

Scrisoarea pe care o voi da lui Moşu i voi scrie ca vreau ca familia noastra sa fie fericita bucuroasa si sa avem un spirit de Crăciun fericit! La Mulţi Ani la toţi!

| dulc3'maria a răspuns:

Daca ar fi sa ii scriu i-as spune asa:
Draga Mosule, am sa-ti spun inca de la inceput.am fost cuminte, am fost buna cu oamenii deci pot sa-ti scriu si eu modestele mele dorinte.cu speranta ca vor deveni realitate:imi doresc o luuuuunga viata.sanatate din plin, vreau sa am speranta acolo unde nu mai am, sa traiesc acolo unde m-am resemnat si toata lumea sa fie fericita mai ales de Craciun. Poti pasi cu incredere in casa mea pentru ca promit ca nu-ti voi mai pune capcane pentru soareci pentru a te gasi a doua zi lesinat langa bradbig grin sper ca nu am uitat nimic... daca am uitat... I`ll be back! Iti multumesc frumos, Mosule! App.nu te grabi, rezolva-i pe ceilalti, eoo am rabdarelove struck
C-am atat. pup si tot ce iti doresti sa se implineascalove struckSarbatori Fericite impreuna cu cei dragi!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sa devin prim ministru.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
In scrisorica pe care o scriu l-as ruga sa ne ajute sa ii daruim fetitei mele un fratior/surioara pentru a avea mereu un sprijin la bine si la rau atunci cand noi nu vom mai putea oferi aceste lucruri.
Sanatatea este unicul si pretiosul cadou al vietii omului.
Sarbatori fericite!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu...probabil ca material mai putine ca am detoate, dar spiritual, sanatate mie si intregii familii, putere de munca, nu prea multe, a da si sa reusesc pentru ca sunt in clasa a8a sa reusesc sa intru la liceu si sa fie totu bine la scoala.

| Alle15 a răspuns:

Sunt prea mare de mos dar sora mea ia ceruyt o papusica barbie si un webkinz

| Alle15 a răspuns:

Sa am curaju sa-i spun baiatului are il plac adevaru!

| JoJo a răspuns:

Sanatate, iubire si fericire deplina.

| costyn162 a răspuns:

Desigur ca suntem cu totii constienti ca decembrie este luna cadourilor si cu siguranta ne dorim foarte multe lucruri. Dar pe langa toate aceste lucruri materiale, trebuie sa subliniem acele lucruri marunte, fara valoare financiara dar cu o puternica valoare sentimentala. Si anume, linistea familiei, masa de Craciun plina de caldura, intelegerea cu prietenii, etc.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Ei bine...in primul rand, zci eu ca sunt cam mare sa-i mai scriu mosului.Si dupa cum stii.sarbatorile nu inseamna numai cadouriwinking. Dar cred ca mi-as dori.sanatatea care e cea mai de pret.

| PauLa.M a răspuns:

Fericire.

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Fata pe cre o plac sa fie cu mine:X:X:X:X

| Dizzydizz a răspuns:

Ms de fundita:*:*:*:*

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

A minunat sa citesti raspunsurile celorlalti si sa vezi cat dem ulte dorinte diferite exista. eu i-am scris oarecum, dar stiu deja ce o sa primesc:cel mai nou-super telefon, pe care mi-l doream de mult(ia-m auzit pe parintii mei vorbinad despre asta, si tata chiar mi- dat un indiciu). dar cel mai important este sa fi in armonmioe cu familia, sa fi fericit si bun de Craciun, si sa ai ce pune pe masa.asta ar trebuie sa primeasca oricene, apoi unremaza cadourile

| zuzumic explică:

Bulina eu imi doresc 2 lucruri ca toti cei dragi mie sa fie sanatosi pentru a ma putea bucura alaturi de iei tot anul si mi-as mai dorii ca relatia mea cu iubirul sa se desfasoare armonios si sa ramanem impreuna si sa fim fericiti unul langa celalat pana ce moartea ne va desparti

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Un S-Klass si pe nevasta-mea sa ma iubeasca neconditionat

| alexutzu00791 a răspuns:

Mai multa minte, pentru mine, si pentru voi mai mult bulan

| danutz_8631 a răspuns:

Ba trebuie sa-l intelegem si pe Mos Craciun ca e si el roman ca noi, deci n-are banihappy

| aney a răspuns:

Sanatate, dragoste, o familie... in aceasta ordine

| gabrix a răspuns:

Sanatate si fericire, bine si un bmw x6 laughing

| Palagandrei7 a răspuns:

Sa iau 10 in tezele din mai. Am tot ce imi doresc, treaba mea e sa invat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o cunosc pe soacra-mealaughingNevasta...am timp dupa aceealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate.doar sanatate.fizica si psihica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate, iubire, intelegere, liniste sufleteasca, o doza de calm si de noroc. Dar tu?

| Andreea_4805 a răspuns:

Oleaca de creier pentru mine si poate sa-si mai aduca aminte prietenul meu de mine asa dar de la mosul. Mi-a placut scrisoarea ta brun3ta

| finalflash a răspuns:

Draga Mosule...mai rade-te.