| MaryaDelya a întrebat:

Buna trebuie pentru luni sa facem in franceza un fel de scrisoare pentru mos-craciun. puteti scrie ceva orice in limbra franceza va rog fundita:X

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Lettre au Père Noël
Je ne sais pas combien il était bon l'année prochaine! Mais m.am quelque chose vraiment bien fait pour aider les gens
Je vous souhaite seulement la santé happy Sper că te.am putut ajuta. Dacă nu sti ce imseamna lasa mesaj si iti voi traduce

| MaryaDelya explică (pentru CannbalCorpse):

Cred ca ar fi indicat sa imi traduci daca nu te superi big grin

| CannbalCorpse a răspuns (pentru MaryaDelya):

Nu mă supăr!
Scrisoare către Moș Crăciun
Nu ştiu cât de cuminte am fost anul ăsta.Dar ceva am făcut foarte bine. am ajutat oamenii!
Imi doresc numai sănătate. Nu am avut prea multă să zicem inspiratie, dacă vrei scrie ceva şi incerc să îţi traduc...

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Bien surr! mo.
Mon kher veilard! ojurdui, sil vou plait aide mon refrigirateur pourqoi e vide, si ele nest pas te tirage une sut in drierre.