| MeridaOcean a întrebat:

Cum imi pot decora/personaliza geanta de scoala, in afara de brelocuri si insigne? cel mai original raspuns, funda!

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Poti decora geanta cu paiete, margele, tot feleul de bijuteri, cu multe fundite.
Poti colora pe genta ta de scoala stelute, inimioare, floricele.

Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Cu abtibilduri

| Wøodenpints a răspuns:

Prinde un ţigan, dă-i o rangă în gură şi agaţă-i pune-i dinţii pe sârmă, după care o legi de geanta. Foarte original.

Răspuns utilizator avertizat
| emiliaolteanu a răspuns:

Ai putea sa ii pui nasturi, sa ii pui fundite din sireturi sau din panglici.De pinde de personalitaea ta.