| numepublic20000 a întrebat:

Buna dati-mi si mie niste siteuri/forumuri legale de resurse counter-strike
Care da cele mai multe ia funda

9 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Man cunosc jocu de cand a aparut pana in zilele noastre, daca echivalez timpul pierdut pe cs cu inbogatirea de informati cred ca deveneam un mare geniu a pamantului. Acest joc este foarte simplu doar 20% este indemanare restul e vorba de creier. Niste sfaturi care le pot da in afara de setarile pe care sa le faci setarile sa fie minime doar de FPS sa ai 100 ex_interep 0.01 cl_updaterate 101 cl_cmdrate 101. astea sunt atata restul sunt porcari gen developer nu merge mai bine daca ai 400fps. daca ai 100PFS si cele 3 setari esti pregatit de joc. La CT este vorba de rabdare trebuie sa ti bine X nu avansa peste tero sa faci cele mai multe fraguri este sa intre inamicu in tinta ta si nu tu inalui. Tu sa tragi primul. Daca avansezi mori! La tero se schimba situatia. Prima data daca joci pe public asteapta unpic in aproprierea bazei pentru ca vin toti prosti tare tine tinta bine in puctul unde apare inamicul si lovestel cat mai bine. dupa ce vezi ca nu mai apar atuncia trebuie sa te gandesti si la bomba. Cand mergi pe harta tine tinta cat mai aproape de textura harti si la nivelu la care poate aparea adversaru cu tinta la nivelu piept, gat pentru ca ai recul iar primul glont din miscare se duce prost incearca cand tragi sa nu avansezi si sa folosesti doar tasta A si D ( strafe ). Cand joci pe public ia cat mai multe loante cand esti la tero foloseste mintea cand sunt persoane langa tine din echipa ta esti sigur ca esti aparat asa ca apasa pereti chiar daca nu faci victime prin perete cu siguranta cand te intalnesti cu iei au putin HP si ai un mare avantaj. Mereu cand intri la atac foloseste un FB iar daca esti CT foloseste pentru aparare un smk si uitate cu atentie maxima in smk pentru a vedea adversaru in smk nivelu de concentrare scade la adversar adica trece prin smk stind ca nu vede nu are un reflex bun. Cam asta este baza, poate mai sunt cateva dar le descoperi singur pe parcurs. Pe public nu te baza pe colegu din echipa nu sti ce face la PC nu sti unde se uita, fi bazat pe tine si verifica toate locurile unde crezi ca se poate ascunde, unde poate sta la panda. ceao si distractie placuta pentru mine este cel mai tare joc. Cand inveti cs Foloseste o platforma avansata prima data du-te la Playzeek dupa care te poti munta pe Gathernetworg

| zahy a răspuns (pentru zahy):

P.S. daca nu ai casti nu are rost sa joci jocu acesta acest joc este 50% sunet 20 % indemanare 30% modu in care candesti momentul

| zahy a răspuns (pentru zahy):

Foloseste search din coltu din dreapta sus a pagini sa gasesti ceea ce cauti si scrie in engleza big grin cred ca acolo gasesti tot ce ai nevoie e printre cele mai complexe siteuri asa cred eu

| zahy a răspuns:

Uite taicia dar ai grija cand faci lick pe ce intri uitate cu atentie sa fie counter-strike 1.6 si nu sorce

http://gamebanana.com/tuts/search?search=Counter-strike%201.6

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

MRn.GamesZone.ro
JucătorJucător FraguriFraguri↓ TimpTimp SkillSkill
ferentz 0 00:15:26 100.00
Poziție: 1 down
IPtongueort: 80.96.216.189:27015
Joc: Counter-Strike
Proprietar: Nerevendicat

Voturi: 0
Uptime: 99.8%
Status: Online
Jucători: 1/32
Harta: de_dust2

ConsTanTa.nEbuniE.nEt # ONLY PRO
JucătorJucător FraguriFraguri↓ TimpTimp SkillSkill
Poziție: 1 down
IPtongueort: 89.44.246.127:27015
Joc: Counter-Strike
Voturi: 0
Uptime: 100.0%
Status: Online
Jucători: 1/32
Harta: de_dust2

CS.HIPNOZ.RO # CS 1.6
JucătorJucător FraguriFraguri↓ TimpTimp SkillSkill
LUTE 22 00:12:30 100.00
Anonim 12 00:12:45 100.00
Poziție: 16 down
IPtongueort: 80.96.216.82:27015
Joc: Counter-Strike
Voturi: 0
Uptime: 100.0%
Status: Online
Jucători: 2/32
Harta: fy_snow

Respawn.Jucausii.NeT [SHOP + CSDM] +18
JucătorJucător FraguriFraguri↓ TimpTimp SkillSkill
Mo$u 1 00:00:25 16.48
ReeboK)* 1 00:09:12 1.45
SerJ 1 00:11:25 100.00
ZoMbY 0 00:38:04 9.49
0_6 4aK HoPuS~D! g L0_9 0 00:15:00 6.78
kant 0 00:11:22 2.14
FG|Toby~ 0 00:00:28 1.00
NB 0 01:08:29 13.19
hSp*aWp || dEaG|3 *>K1Ll1Ng

| numepublic20000 explică:

Ba u ai inteles intrebarea forumuri legate de counter strike :@

| zahy a răspuns (pentru numepublic20000):

Pai forumuri legat de counter strike... sunt miliarde. toate serverele de cs au un forum asa ca toate mile de sv au un forum + cele care nu mai exista in prezent tot au forum ramas pe net. ce te intereseaza mai exact ce vrei sa afli. inta pe game taker si vezi acolo mi de sv si informati despre sitele oficial sau vezi cum se numesc sitele il scrii pe google si gasesti forum. daca nu esti unpic mai explicit nu poti primi un raspuns bun. Nu cred ca vrei doar un forum legat de cs pentru ca toate sunt legate de cs cand scrii counter-strike pe google si poate sunt miliarde. asa ca zi ce vrei exact ce tema sa aiba. toate au resurse ces :D adica pe toate gasesti plugin cum se creaza un servar cum se joaca etc. uite un site cunoscut si nu este doar pentru cs acest site gasesti scripturi cfg coduri setari harti multe altele http://gamebanana.com/cs

Si pentru sa primesc si eu instintare ca mi-ai scris apasa butonu raspunde de sub raspunsul meu. altfel nu am cum sa stiu ca nu este bun raspunsul

| Roman1996 a răspuns:

Server Zombie Palgue Advanced
Ip Port 46.55.31.60:27016

Întrebări recente