| DinaraStakhovska a întrebat:

dati`mi va rog frumos un link de unde pot downloada gratis photoshopul big grin,

8 răspunsuri:
| ριтιкαα a răspuns:

Http://photoscape.en.softonic.com/download [dai clik free download;) fundita;;)?

| Outspoken2 a răspuns (pentru ριтιкαα):

Imi pare rau dar nu photoscape ci photoshopwinking!

| ριтιкαα a răspuns:

Ma scuzi :)) il aveam la favorite si sunt aiurita :)) poftim:)) :http://en.softonic.com/s/photoshop

| Hermes a răspuns:

Dar crezi ca o sa te descurci? E un program pentru profesionisti

| Karakter1 a răspuns:

In ce limba doresti photoshopul sa fie?

| DinaraStakhovska explică (pentru Karakter1):

Preferabil romana dar nu conteaza big grin

| Karakter1 a răspuns (pentru DinaraStakhovska):

Dar pentru ce iti trebuie, sunt sigur ca esti frumoasa si nu ai nevoie de photoshop rolling on the floor