| Ѵαмριяɛ a întrebat:

De 8 martie v-a trebui sa facem felicitare si nu gasesc nimic care sa nu fie colorat fiindca vrem noi sa o coloram. Funda kiss

Răspuns Câştigător
| Selly13 a răspuns:

Mai bine ii faci tu una speciala pentru ea iti garantez ca o sa-i placa mai mult decat pe aia care o cumperi din magazin

2 răspunsuri:
| Mariusssss a răspuns:

Asa.si care e intrebarea? vrei sa-ti desenam noi aici o felicitare. Nu se poate. Nu deseneaza TPU laughing laughing

| thisko a răspuns:

Stiu ca atunci cand eram mic, foloseam foi de hartie a4 pe care le indoiam in 2 (pe orizontal), dupa care le coloram pe exterior iar inauntru nu stiam ce sa scriu pentru ca nu aveam inspiratie tongue