| Cryssy11_7794 a întrebat:

Se aproprie 1 martie si 8 martie si doamna diriginta ne-a spus sa ne gandim ce sa le facem cadou doamnelor profesoare.Anul trecut le-am luat martisoare si o felicitare dar anul asta vrem sa face o schimbare ce sa le luam? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Șhoghetăn a răspuns:

Bratara sambala ca martisor si flori :X sau puneti bani (toata clasa) si luati pahare sau cesti genuu asta ceva frumos.big grin noi o sa le lom bratara sambala la profe laughing

| Cryssy11_7794 explică (pentru Șhoghetăn):

Cum se face aceasta bratara?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nişte idei aici
http://www.ziaruldeiasi.ro/......nta~ni1rdm
Te pup!

| pozeanimate a răspuns:

Anul asta luatile felicitari si un martisor

| Flynn2001 a răspuns:

Un parfum pentru diriginta si la restul flori si ciocolata. sau martisoare. funda? te roooooooooog!

| alex500 a răspuns:

Un buchet mare de flori si o cutie de bomboane!