| anonim_4396 a întrebat:

de azi mi-am facut cont pe Tumblr, as vrea sa stiu daca e cineva interesant de,, schimb de follow"? As vea sa am cam 20 de followers, pentru mine e de ajuns :3.

3 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

Hey
Nu am venit aici pentru ca sunt interesata de asta.
Totusi, blogul meu este byusdreams.tumblr.com.
Am venit sa iti urez bun venit in comunitatea noastra si sa iti spun sa nu te astepti la nimic, pentru ca s-ar putea sa te minunezi.
Acum esti can intr-o spirala. Nu vei mai pleca.
Felicitari si Multa Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Byucc):

Da..stiu..nu ma adtept la prea mult.dar e doar ca as vrea sa am cateva persoane cu care sa. discut. Oricum..mersi.

| Byucc a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci poti "sa discuti" cu mine happy