| Adry05 a întrebat:

Buna!
DEci am o chestie ciudata cu un vislaughing. Acum vreo 3 zile, am visat mai multe lucruri, printre care si un pachet anume de biscuiti. L-am luat doar ca pe un detaliu minor. A 2-a zi, la scoala, la prima ora o colega manca acel fel de biscuitibig grin. Ieri, acelasi lucru, o fata manca tot acelasi tip de biscuiti. Si astazi iar... Mentionez ca pana acum nu si-a luat cam nimeni de la mine din clasa acel tip. Deci, ar fi pentru prima data; si de fiecare data era o alta persoana care ii manca.
Altadata, mama imi povestea de directorul ei general, si fara sa-l fi vazut sau auzit vreodata ceva despre el, am zis ca are mustata, si chiar asa a fost. DEci, eu nu stiu daca asta e ceva paranormal, sau e doar o concidenta. Voi ce credeti? Astept pareri. ^^

Răspuns Câştigător
| 1ce a răspuns:

Coincidenta nu, Paranormal da!
Mi-se intampla de multe ori, mai ales cand sunt stresat.Aceste vise se numesc viziuni, de obicei cand le viseazi sunt abstracte, cand vrei sa ti le amintesti sunt incetosate, ba chiar nu reusesti sa ti le amintesti; ele se contureaza pe parcurs, iar cand vine momentul respectiv intervine senzatia de dejavu.
Dar e ceva cool la tine, adica din descriere sa inteleg ca tu vezi toate acele lucruri clar.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.elystar.ro și vei înțelege mai bine!
Pa, pa.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Este doar o coincidenta! Sau poate ai puteri paranormale :-> don't tell anyone$ big grin
Stai calma chiar daca ai avea puteri ar fi fain si eu am patit ca si tine eu de foarte multe ori visez ceva si se intampla a doua zi big grin

| RedEyedBoy a răspuns:

Coincidentawinking si mie mi s-a intamplat

| Reny a răspuns:

Nu, nu e nimic supranaturalbig grin
Fii linistita, e doar imaginatie. E normal sa isi ia colegii tai biscuiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat ca m-a vazut un prieten de al meu in costum de baie, iar dupa ceva timp m-am intalnit cu el la bazin.laughingSau am visat ca ma intalneam cu un personaj din desene, iar dupa acea era desenul acela la tvlaughingaaa si am visat desene pe care mai tarziu le-am vazut s-au chiar le-am pictat.In concluzie chestile astea se numesc deja vu-uri.happy

| Stefania_6601 a răspuns:

Coincidenta,
Poate tu crezii ca e ceva paranormal dar nu este.
Se intampla des chestii de genul asta, nu iti fa griji :* /