| love10andra a întrebat:

Deci ieri seara aveam o pagina, si mai tarziu m-a dat afara si pagina a fost furata (pagina de facebook), toate adminele am fost date afara si nu stim cine detine pagina acum? plus ca ne-a dat si ban (ne-a blocat sa nu postam/commentam etc pe pagina, doar share putem da)

Va rog mult, cum puntem sa-o recuperam, pagina avea 9.037 de likes, deci nu era foarte mica!

Va rog mult, cel mai explicit comentariu primeste funda! Sunt disperata...toata munca noastra...pfooi

P.S:Scuzati categoria, dar aceasta categorie este cea mai accesata!

4 răspunsuri:
| love10andra explică:

Ok...dar eram doar 2 admine care eram manager si restul content si cand s-a furat pagina...noi nu eram on.Deci?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Vix999 a răspuns:

Pai cu siguranta una dintre admine a facut asta. Sau oricum cineva cunoscut care avea acces la conturil voastre pe acea pagina.

| y0oAndr3y a răspuns:

Nu cred ca pute'ti recupera pagina si cum a spus si Vix999 tot o admina a facut asta k nu avea cum alt cineva sa stie parola.