| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda ca sa pot recupera o pagina de facebook? Acum cateva minute mi-a fost furata pagina straight face Nu stiu ce sa mai fac...o admina a dat pe o chestie cu "castiga 5.000 de like`uri" si dupa a fost furata pagina sad
Va rog ajutati-ma straight face
[stiu ca nu se potriveste categoria dar e cea mai accesata straight face ]

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Asta e, omul din greseli invata.

| WyndFTW a răspuns:

Asa patiti daca dati click pe chestii care contin cuvintele : "free/gratis", "win/castiga", sume mari de bani sau ceva ce implica likeurile.

morala : copii nu stati pe facebook prea mult -.- va distruge viata

| AlecsandraAle a răspuns:

Ar trebui sa descoperi cine a luat-o! Altfel nu ai cum sa o recuperezi happy

| AnnaOn7 a răspuns (pentru AlecsandraAle):

Am aflat ca e un virus. ceva de genu...isi face publicitate ca sa fure si alte pagini. straight face