| Alina3333333333333 a întrebat:

.Doresk sa aflu niste idei despre ce trebuie sa scriu intr-un jurnal secret? Multumesc

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai afla de undeva, nu ar mai fi secret. Intr-un jurnal scrii, in general, gandurile si opiniile tale cu privire la diverse subiecte, poti povesti intamplari si situatii prin care ai trecut, lucruri pe care nu le-ai discuta sau spune celorlalti, "secrete" personale etc.

| Foxglove13 a răspuns:

Poi..scri ce s-a intamplat in ziua respectiva. poti face caricaturi, schite, compune melodii sau poezii big grin, poti sa faci liste cu persoanele pe care le detesti, cu filmele pe care vrei sa le vezi..etc
Depinde de personalitatea si imaginatia fiecaruia...