| PaneraaRozz a întrebat:

Ce sa scriu intr-un jurnal. Vreau multe idei
Dar intr-un blanner?

Funda :*

Răspuns Câştigător
| MariiMelon a răspuns:

Intr-un jurnal poti scrie in fiecare i ce ti s-a in tamplat, ce gandesti, ce simti. Si cred ca ai vrut sa zici planner. Pai intr-un planner iti poti imparti timpul, sa scrii ce ai de facut etc.

3 răspunsuri:
| andreeamaria1999 a răspuns:

Pai intr-un jurnal ar trebui scrise gandurile tale sau ce ai facut in ziua acea.

| bya21bya a răspuns:

Poti sa scrii orice doresti : sentimente, idei, ganduri sau nemultumiri... tt ceea ce ai facut intr-o zi. In plus ti-l poti si personaliza prin poze cu tine in acea zi... desene sau diferite creeati ale tale din ziua respectiva! Funda?