| Vickyy a întrebat:

Era mai demult o emisiune pe Pro TV despre gatit in care era si Florin Busuioc...pe post de ucenic..Stie cineva cum se numea emisiunea?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Bucataria lui Radu, cu regretatul Radu Anton Roman.

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Este vorba despre"Bucataria lui Radu". Era o emisiune extraordinara, nu numai pentru ca prezenta(de cele mai multe ori)retete traditionale, dar si prin modul in care le prezenta, Radu Anton Roman fiind de profesie scriitor.

| Anca95 a răspuns:

Bucataria lui Radu

| aDiDaSxD a răspuns:

Master Chief
Funda?

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru aDiDaSxD):

Nu e Master Chef ca a zis ca era Florin Busuioc, si la Master Chef nu e!

| aDiDaSxD a răspuns:

Aaa da parca Bucataria lu radu thinking Funda?

| LDAfurry a răspuns:

BUCATARIA LUI RADU (da-mi fundita)