| NoPersonMe a întrebat:

Era pe animezup o poveste sasusaku, mai lunga dar draguta..Nu-mi aduc aminte doar ca intr-o parte Sakura a trecut printr-un parc si acolo era o petrecere, si s-a impiedicat de un cablu si a prins-o Sasuke, si s-a mai intamplat ceva si pe urma Sasuke a provocat-o pe Sakura la o competitie de dans si au dansat pe langa sau chiar pe o rampa de skateri si stiu ca Sakura a castigat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si la final a prins o vulpița si viorel stegaru, la Blăgesti sa ne trăiesti.