| kammy272315 a întrebat:

Helloo TPU! Am citit mai demult un fic Sasusaku in care era vorba despre Sasuke si Sakura ca un cuplu si care mergeau intr-o vacanta cu un prieten de-al lor si acolo Sakura este jignita de karin care este iubita prietenului lor.Stie cineva cum se numeste ficul? Imi mai aduc aminte niste detalii daca va ajuta cu ceva:ei doi mergeau la Naruto sau la Neji acasa, Karin este iubita lui Neji sau a lui Naruto dar doreste doar sa il sece de bani si Karin incepe sa o jigneasca pe Sakura facand-o menajera sau asa ceva.Este tot ceea ce pot sa imi amintesc din fic.Multumesc.Funda+vot.

3 răspunsuri:
| kammy272315 explică (pentru AnonimDEtreiANI):

Ma scuzi dar la ce ma ajuta metin la ceea ce am intrebat eu mai sus?

| ღHinataღ a răspuns (pentru kammy272315):

Eu am vazut ceva pe youtube, ceva legat de konoha high school ori ceva in genu