| denistttt a întrebat:

Exista coduri la metin2? Daca exista sa imi ziceti si mie

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,
Exista multe coduri la metin2 dar GA, GM, SGM si SGA(Game Administrator, Game Moderator)au facut un update jocului ca unele coduri sa nu mai mearga. Existau si exista urmat. coduri:
Speed(Viteza Miscare), Atack Speed(Viteza Atac), Trade(Negociere, sa furi iteme prin negociere), Combo, MobLock(Blocarea Monstrilor), NebleHack(Toata ceata dispare), Si inca un cod care iti permite sa misti camera unde vrei tu si unul pentru invizibilitate.Toate acestea in afara de Trade si Ivizibilitate le poti gasi in pachetul de coduri facut de un hacker.Insa am inceract si nu mai merge. Poti sa te faci invizibil, si sa-ti maresti vit.atac/miscare cu cheat engine.cu acest program poti sa multiplici iteme si sa faci arme +9 dar nu merge ca-ci e fake(fals)asa ca codurile care merg sunt Trade si Invizibilitate, dar nu ti le recomand pentru. ca poti sa iei virusi de pe net., Coduri pentru.:Bani, Lv. si Skill nu exista sunt doar virusi.Eu nu incurajez hack-ul si pirateria deci te rog sa joci metin2 si alte jocuri fara hack.
Sper ca ti-am fost de folos.
Fundaaaaa?

9 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Da, exista, da doar pe private server, unde poti sa til iei si sa te inregistrezi pe siteul www.metin2tim.ro, deocamdata serverul e of, dar va porni in cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin4you.com e on e tare te cresc daca vrei te cresc am lvl 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gm stiu multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci 1. pot sa te invat sa furi iteme de la alti este usor primul pas:il intrebi daca vrea itemul cutare +9 daca accepta si vrea ii dai o arma de lvl5 si ii zici asa: ia arma. apoi dai click pe ia si dai ca si cum ai vrea sa o arunci dar cand iti apare mesajul cu vrei sa arunci sabia pe jos da sau nu ii zici sa nu apese nimic ci sa dea click dreapta pe sabie si sa dea da. atunci arma care o are este aruncata pe jos nu vreau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt trade si speed care merg ok sal

| NebunuXXl a răspuns:

Este un cod doar un cod pentru orice lvl:
/set_w (pe chat scrii)

| Miuta_Bogdan_1996 a răspuns:

Exista,eu folosesc codurile, st Game Adiminstrator tata, apropo Game Master cauta 2 admini, vreau pm aici pe TPU....si vreau sa stie sa schimbe serverfile si ch2 sa fie mereu inchis... fara funda

| Micutu_Alex_1990 a răspuns:

Aveti codul de atac? pentru metin2?