| PussicatDolls a întrebat:

Buna fetelor as vrea si eu sa`mi zica cineva niste idei cum sa`mi fac unghiile. Le am mari pe toate. Vreau ceva mai nou. Ce oje imi recomandati?
Msbig grinsi cel mai fashion model primeste funda♥

Răspuns Câştigător
| FunKesha a răspuns:

♥Pai mie mi-ar placea negre cu un model de trandafir alb sau model franchais cu unghia alba acolo la inceput apoi partea cealta cu lac sau alta culoare o sa iti dau un site:
http://www.google.com/......tp?/images

fundita te rogggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg?♥

2 răspunsuri:
| lemmon a răspuns:

Iti recomand oja FARMASI, persista si e ff ok, culorile sunt super tari.pai eu de sarbatori imi place sa am unghiile rosii, [sa fiu o craciunita], iti recomand si tie culoarea ROSU. iar daca vrei cu model, niste sabloane in forma de fulg ar fi super tari, pe care sa le vopsesti tot cu FARMASI nuanta alb, argintiu sau auriu.bafta
SARBATORI FERICITE!