| 123lalala a întrebat:

Buna,
vreau sa imi fac unghiile ( acasa) si nu stiu ce model sa imi fac. Nu as vrea nici ceva prea greu de realizat, dar in acelasi timp as vrea sa iasa si dragut. Idei?

Răspuns Câştigător
| Roxanaaaaaaa a răspuns:

Eu le am cu gel acest model model:http://magazine.cultcosmetics.com/wp-content/uploads/2014/04/stiletto3.jpg
Mi se pare simplu si foarte elegant;)
Gusturile nu se discuta.

5 răspunsuri:
| ancaelena24 a răspuns:

Cele mai frumoase modele foarte usor de ralizat sunt cele de aici
http//m.youtube.com/watch?v=KCmQgAnAXTg
Asta e doar unul din videoclipuri, si poti sa faci cu ce culori sau modele vrei.

| AnaAnee a răspuns:

Eu as zice sa incerci sa dai o unghie cu negru.una cu alb pentru ca arata f bine.

| DanutState2003 a răspuns:

Parerea mea e sa iti faci unghiile un albastru inchis si cu niste oja alba niste puncte ca sa para ca ninge!

| 123lalala explică (pentru DanutState2003):

Am facut chestia asta cu oja rosie, m-am plictisit deja laughing. Multumesc oricum happy