| Psicodelic a întrebat:

Buna,gasisem o carte pe care vroiam sa o citesc dar nu mai stiu cum se numeste...era despre o fata a carei familii a murit din vina ei pentru ca pe oricine atingea ea murea. Apoi s-a indragostit de un baiat care era imun la atingerile ei.Dau funda cui imi zice cum se numeste!

1 răspuns:
| LitaKamelya a răspuns:

Hmm eu stiu ca era o carte ceva de genu dar si serial. Cele noua viati ale lui Chloe King. Dar mama ei traia. oricum iti recomand cartea si serialul happy