| Ovy19 a întrebat:

Imi pare rau pentru categorie,insa nu gasesc categoria "tehnologie".
De azi nu imi mai apare locul de pe ecran unde imi arata cat de incarcata este bateria a disparut...ce sa fac sa apara, si de ce dispare?
funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cum nu gasesti categoria? Am verificat eu acum 10 secunde si era acolo. Ce usor e sa zici ca nu ai gasit. Mai uita-te o data. Scrie frumos cu litera mare "Tehnologie".

| VortexUlt21 a răspuns:

Joc langa steguletul acela este o sageata in sus o apesi si dai particularizare cauti imaginea bateriei si dai pe se afiseaza pictograma si notificarile. Funda?