| CurcubeulColorat a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum se completeaza REUSITELE la Lady Popular? Ce trebuie sa fac pentru a le completa?

2 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Trebuie sa faci ce iti cer ei. Doamne ce intrebare

| CurcubeulColorat explică:

Draga Anaubitade2011SustineCampaniaTPUrevive nu e,,Doamne ce intrebare,,,stiu si eu ca trebuie sa faci ce spun ei, insa, intrebarea e :ce spun? Ideea e ca daca ai stii exact despre ce vorbesc nu ai raspunde asa.La acele reustie trebuie sa indeplinesti anumite conditii pentru a le completa, la aceste conditii, odata au fost precizate insa acum nu mai sunt.De aceea as dori sa stiu care sunt aceste conditii.