| DedeMnY a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi cum sa-mi fac poze artistice?
Dau FUNDA celui mai bun raspuns!happy

4 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Pai...fa poze(cu tine sau prieteni) si in spate un peisaj dragut...si editeazale pe Photoshop sau alte programe
Sper ca ti-am fost de folos!

| TheMetal a răspuns:

Iti cumperi pfhotoshop si de acolo le faci cum vrei tu. alb negru, clare, schimbi culoarea. Pozitia nu conteaza. Fi naturala!

| Anduttziik a răspuns:

Încearcă să faci poze în faţa unui peisaj frumos, şi încearcă să exprimi ceva prin poza respectivă. happy Nu trebuie neapărat să fii machiată sau ceva de genul ăsta, trebuie doar să transmiţi ceea ce simţi. happy

| Anne170 a răspuns:

Buna. poti gasi cateva idei folositoare pe acest site: http://www.deviantart.com/