| RazvyBoss98 a întrebat:

Imi puteti da un link cu trucul de magie cu carti care te pune sa tragi o carte, cartea aceea o pune in pachet, amesteca pachetul si iti da 2 carti la nimereala, una o pui sub palma mainii drepte iar cealalta in palma mainii stangi. Apoi cu cartile ramase iti flutura pachetul peste mana stanga si in loc de cartea aceea sa fie cartea aleasa de tine? Da funda celui care gaseste link-ul.

1 răspuns:
| alexutzudragutzu a răspuns:

Salut! iti du un raspuns relativ cu alt tau Booss! iei o carte pe care vrei tu si o pui la inceputul pachetului. Cu a doua carte de sb ea o ridici incet si sa nu se vada si bagi cartea aleasa cu care vrei sa faci trucul {de exemplu AS} si ajunge cea de a doua carte prima! Sper ca te-am ajutat! funda?