| AlwaysMe a întrebat:

Imi puteti da vreo idee in ce as putea sa pun o carte? Am cumparat azi de la jurnalul national....si am citit-o si as vrea sa strang toata colectia....problema e ca nu am unde sa le punbig grin nu am locuri in biblioteca si in cutii se depune prafu peste ele si as vrea sa le pastrez ca noi pana imi gat de renovat camera.o idee ceva? Fundaaa la cel mai bun raspuns promit si multumesc

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Din pacate praf e peste tot sad in saci mari de plastic, inchisi bine sa nu intre praful? si sacii pusi sub pat sau in sifonier, sa nu se vada laughing

| dienuta1990 a răspuns:

De preferat ar fi sa poti sa le pui in biblioteca sau in cutii care se inchid sau in sacose.

| AlwaysMe explică (pentru dienuta1990):

Stiu dar nu am loc in biblioteca si cutiile nu am unde sa le pun happy renovam si mna...se prafuiesc