| blockbuster a întrebat:

imi puteti spune cum fac sa mearga Assassin's Creed 2? Ce trebuie sa fac? Cand dau sa intru imi zice sa ma loghez ca sa ma joc si eu ma registrez, dau pe register. E, acum imi scriu toate datele de acolo, dau enter si mi se incarca terms of service. Sta asa mult si bine. Am si laptop bun(asa zic eu): VGA: ATI Mobillity Radeon HD4570; VRAM: 512MB Warrenty 24 monthe, HDD 320GB (asta nu cred ca e o problema), Memory RAM: 4 GB. spuneti-mi va rog frumos pas cu pas.Si daca stiti cumva, sa poate rula GTA 4 pe el? Cu stima, Buster

13 răspunsuri:
| Catalin_8218 a răspuns:

Iti trebuie ceva care se cheama "server emulator "si poti sa il joci cu netu aprins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal

| cosinorganystu11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aruncate de la etajul 10 ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut dar stii pe cineva care stie sa se logheze ca as vrea sa ma ajute si pe mine. Terog ajuta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwew-2918-7784-dupg-wowc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cum a zis ala...laughing

| mirciu1234 a răspuns:

Bai,daca il mai ai atunci descarca skirdrou dai copy du-te in c all program ubisoft si in ubisoft game language dai paste.

| Zizzou a răspuns:

Lol iti trebuie rami minim2
Si o placa video 1gb pacolo

| Dudu_Vlad_1997 a răspuns:

Bah cred ca ii apare si lui ca mie BIND KEY...crying
si eu caut cum sa il fac...da nu stiu

| Dudu_Vlad_1997 a răspuns:

Gta 4 iti mere

| anonim_1732 a răspuns:

Mah am si eu o intrebare de ce nu-mi merge assasin creed 2 am instalat tot dupa dau clik pe el mi se incarca ceva si dupa numi apara nimic

| Nitro112 a răspuns:

Cauta pe you tube problema si da poti sa rulezi gta 4 pe laptop dar trebuie sai mult spatiu vreo 30-40 sau 50

| cosinorganystu11 a răspuns:

Hey frate copyaza crakul si o sa mearga