| DaniiiDniix3 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog ce inseamna emoticonul :@ va rooog am nevoie urgent! :**

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

O fata rosie, iar din urechi iese fum de furie... ( o fata furioasa ) ( :@ ) big grinbig grinbig grin

| DaniiiDniix3 explică (pentru Katoteshika):

Multumesc mult! mi-a trebuit deoarece baiatul de care imi place mi-a pus emoticonul acesta. msss mult :*****

5 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat:*

| deepinlovewithyou a răspuns:

Emoticonul ( :@ ) este la fel ca ( x( )
Incearca pe messenger si vezi ce emoticon iti iese : este un cap rosu spre roz, care se enerveaza si scoate fum din urechi.