| Levya a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune va rog cat mai multe informatii despre Kilari?
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| Chunji a răspuns:

Da ea este:D. ce sa-ti mai zic eu:-? cand a intrat in trupa cel care a ales`o este tsuku care a numit`o miracol:D pentru ca la varsta de 12 ani aveam o minte sclipitoare:x. Visul ei de cand era mica era acela de a face moddeling si din cauza asta a plecat din trupa ca sa`si urmeze visu`: uite absolvirea ei:D : http://www.youtube.com/watch?v=JNuODXdUHjE asta`i prima parte si asta a2`a: http://www.youtube.com/watch?v=jFPKKM7-G98&feature=relmfu si ultima parte: http://www.youtube.com/watch?v=kIfr80dUfhU&feature=relmfu s`a cam lasat cu plansete. :-? cand era la scoala ea era capitanul echipei de voley a scoalii:D si face voley de cand era mica deci era si inalta. ea era cea mai mica din trupa si cea mai inalta:)). cand a intrat in trupa a avut`o cum sa zic:-? practic o fata o avea pe koharu sub aripa ei ca un sempai care o invata cum stau lucrurile p`acolo. fata aceea sempaiu` se numeste Michishige Sayumi si e super adorabila:x. asa. sayumi a urat sa fie sempaiu` lu` koharu pentru ca ea nu stia nimic despre dans sau cum sa vb in public sau chestii d`astea si trebuia sa-i explice orice lucru si turba saraca fata:)) da` ele doua au ajuns sa fie cele mai bune prietene si de asemenea au format un fel de subgrup al trupei Morning Musume numite rainbow pink. koharu era koha`pink iar sayumi era shige`pink:))) a si mereu imbracate in roz cand cantau amandoua ca rainbow pink:P uite: http://www.youtube.com/watch?v=bBIq14E6oLI prima lor melodie:x. Koharu a fost si ea la randu` ei un sempai, a fost sempaiu` lu` Mitsui Aika:D aika a respectat`o pe koharu foarte mult era un model pentru ea:P.

5 răspunsuri:
| Chunji a răspuns:

Ce fel de informatii adica cine joaca sau personaju` in sine?

| Levya explică (pentru Chunji):

Informatii despre Kilari ca exemplu: varsta, hobby-uri etc...

| Chunji a răspuns (pentru Levya):

In anime are 14 ani si in realitate tot 14big grin asta cand a facut animeu` acum cred ca are 19 anithinking cam asa hobby`uri phai`.thinking voley si face moddeling daca te intereseaza a facut parte dintr`o trupa japoneza se numeste Morning Musume a intrat in trupa la varsta de 12 anibig grin si a plecat din trupa la 15 ani. a si un lucru care am uitat sa-l mentionez este ca in realitate o cheama Kusumi Koharubig grin este mereu cu zambetu` pe buze si nu se descurajeaza niciodata este foarte optimista de fel. vrei sa mai stii altceva?big grin

| Levya explică (pentru Chunji):

Mersi si da, ea este cea care apare la inceputul animeului (theme song)? daca ma poti ajuta cu mai multe informatii despre ea iti dau fundita happy

| Chunji a răspuns (pentru Levya):

Da ea este:D. ce sa-ti mai zic eu:-? cand a intrat in trupa cel care a ales`o este tsuku care a numit`o miracol:D pentru ca la varsta de 12 ani aveam o minte sclipitoare:x. Visul ei de cand era mica era acela de a face moddeling si din cauza asta a plecat din trupa ca sa`si urmeze visu`: uite absolvirea ei:D : http://www.youtube.com/watch?v=JNuODXdUHjE asta`i prima parte si asta a2`a: http://www.youtube.com/watch?v=jFPKKM7-G98&feature=relmfu si ultima parte: http://www.youtube.com/watch?v=kIfr80dUfhU&feature=relmfu s`a cam lasat cu plansete. :-? cand era la scoala ea era capitanul echipei de voley a scoalii:D si face voley de cand era mica deci era si inalta. ea era cea mai mica din trupa si cea mai inalta:)). cand a intrat in trupa a avut`o cum sa zic:-? practic o fata o avea pe koharu sub aripa ei ca un sempai care o invata cum stau lucrurile p`acolo. fata aceea sempaiu` se numeste Michishige Sayumi si e super adorabila:x. asa. sayumi a urat sa fie sempaiu` lu` koharu pentru ca ea nu stia nimic despre dans sau cum sa vb in public sau chestii d`astea si trebuia sa-i explice orice lucru si turba saraca fata:)) da` ele doua au ajuns sa fie cele mai bune prietene si de asemenea au format un fel de subgrup al trupei Morning Musume numite rainbow pink. koharu era koha`pink iar sayumi era shige`pink:))) a si mereu imbracate in roz cand cantau amandoua ca rainbow pink:P uite: http://www.youtube.com/watch?v=bBIq14E6oLI prima lor melodie:x. Koharu a fost si ea la randu` ei un sempai, a fost sempaiu` lu` Mitsui Aika:D aika a respectat`o pe koharu foarte mult era un model pentru ea:P.