| diaa a întrebat:

Bunabatting eyelashes! Imi spune si mie cineva cum se face fundal dinacela negru, simplu la poza? Cred ca stiti la ce ma refer (de ex. sa zicem ca am o poza si sunt intr-o camera si vreau sa acopar fundalul cu negru sau orice alta culoare si sa raman doar eu in fundal ). Cum fac? Cine stie sa-mi spuna va roogbatting eyelashes! Multumescclove struck

5 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Poti si in Paint...happy

| cicilica a răspuns:

Blingee. este un site dar trebuie sa-ti faci cont. e superwinking

| anka a răspuns:

In photoshop.

| deiu_8132 a răspuns:

Photo scape...
frame...
si iti apar mai multe unde poti sa acoperi o anumita zona
sau
tot cu photoscape
dai region
si apoi mosaic sau jiter
si acoperi obiectul...

| patty_6319 a răspuns:

Iti dau id meu si iti modific eu pozabig grin
id: paty_frumushika@yahoo.com