| Anndddra a întrebat:

Imi ziceti si mie de unde pot descarca chestii de alea pentru mess, nu stiu cum se numesc, dar cand intra cineva pe mess zice: o intrat unu"big grin sau cand iese "o iesit unu". Sper sa ma puteti ajuta, chiar daca nu le-am dat numelaughing. Fundaa

3 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Cauta pe google, sunete yahoo messenger, sau ceva de genul, sigur vei gasi! http://lmgtfy.com/? cu=sunete+yahoo+messenger

| anky13 a răspuns:

Http://eu-simplu.blogspot.com/......unete.html acesta e un site de pe care poti descarca, iar daca vrei alte sunete scrii pe google yahoo sound