| denidenitare a întrebat:

Buna la mine la scoala este un targ de vanzare si lumea cumpara si vinde chestii si e de craciun dar copii de la scoala nu prea cumpara felicitari braduti bla bla nu stiu ce ar trebui sa vand va rog frumos sa imi raspundeti

2 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa-ti cauti in lucruriile tale mai nefolositoare, si vezi daca gasesti ceva folositor pentru o persoana, ceva de mai calitate, niste obiecte, lucruri orice

| Nnoonnaammee a răspuns:

Pai ar trebui sa inventezi niste lucrui interesante care sa reprezinte craciunul. Cum ar si un lantisor care sa aiba agatat aceva care semnifice craciunul[o stea, un brad etc.], cutiute de cadou facute din carton colorate frumos, dar sa se poata pune ceva in acea cutiuta[lantisor, bratara etc.] Funda?:]

Întrebări recente