| stefanbalanuta123 a întrebat:

Buna la toti. peste citeva zile la noi va avea loc balul bobocilor, si am nevoie de citeva jocuri pentru public.Ce imi puteti recomanda?
Va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Incearca o proba cu intrebari de cultura generala. Una de teatru. Una de dictie. Atunci "chilotei", "mate incurcate" sau cum se zicea, whatever. Alta ar mai putea fi o proba cu banane, ciocolata, frisca, samd, iar ei legati la ochi si trebuie sa lucreze in cuplu deci, pe perechi. SI DANS, CANTAT, etc. Uita-te pe Youtube, e o idee buna. Nu? Funda?