| AdelinaPopovici3092 a întrebat:

Bună membrii ai TPU.-ului! :*
V-aş ruga ceva happy
Mi-am făcut un bloc pe tumblr.com, titlul este un semn (fluturaş) şi vreau să postez tot felul de chestii interesante. Problema este că: nu ştiu CE DESCRIPŢIE să-i pun?
Help Me, please!
Dau fundiţă!

2 răspunsuri:
| AdelinaPopovici3092 explică:

Pardon happy. BLOG. (scuzaţi greşeala :* )

| Anna17C a răspuns:

Buna! Eu cred ca te referi la DESCRIERE nu DESCRIPTIE happy.
Oricum, in ea poti scrie absolut orice te descrie pe tine: numele, varsta, tara, un cuvant care sa spuna totul despre tine, ce te pasioneaza, ce iti place sa faci, ce fel de persoana esti, ce fel de muzica iti place etc.
Sper ca te-am ajutat! Bye! happy

Întrebări recente