| Motanul239 a întrebat:

Buna membrii TPU, am o problema...am nevoie de un proiect pentru fizica legat de surse alternative de energie si nu mai am idei ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Imi pare rau, credeam ca ai de facut un proiect scris, sa povestesti despre energia alternativa, astea practice ma depasesc sad

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce idei ai avut pina acum?

| Motanul239 explică (pentru mixxjim):

Am facut experimentul cu lamai si am aprins un led...am facut o masina cu incarcare solara(de la bazele stiintei)am facut cu energia vantului si nu mai stiu de data asta ce sa fac

| mixxjim a răspuns (pentru Motanul239):

Imi pare rau, credeam ca ai de facut un proiect scris, sa povestesti despre energia alternativa, astea practice ma depasesc sad