| katalinapoofiQpoof a întrebat:

Buna prieteni, de curand am inceput sa scriu poezii in timpul meu liber(mi-am gasit un hobby)vreau sa vad daca e cineva interesat in poeziile mele asa ca vreau sa-mi fac un site unde sa le pot publica... puteti sa-mi spuneti cum pot sa'mi fac unul? una din poezii este cam asa:
Stau pe iarba verde,
Si privesc la cer,
Visez la o viata noua,
Iar la tine tot mai sper.
Chiar daca azi e o zi trista,
Eu tot la tine ma gandesc,
Si sper ca intr'o zi,
Sa'ti dai seama cat te iubesc.

imi place sa compun poezii dar sa le am pentru mine.iar multi care miau vazut creatiile mau apreciat si mi-au zis sa fac ceva cu ele doar no sa moara intr'un amarat de caiet. daca pot sa fac sau nu ceva cu ele spunetsimi.

cine ma ajuta

10 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Intri pe blogger.com, iti faci un cont Google daca nu ai (daca ai cont Google, sau GMail te loghezi in el). Apoi te descurci tu, dai pe creeaza blog, ti-l aranjezi asa cum vrei, cu timpul te prinzi :d
Bafta!

| Nolkyz a răspuns:

Blog pe wordpress. Ce poezii mai ai?

| akka4 a răspuns:

Iti poti crea un blog pe blogspot.comwinking este gratis. daca chiar vrei un site, mai bun, trebuie sa cumperi domeniu. dar pe blogspot cred ca este okwinking si app daca vrei sa lasi o adresa ceva de mail. chiar as fi interesat sa citesc mai multe din creatiile talewinking

| DeathIncarnate a răspuns:

Toti sunteti poetii...frate zici ca sunteti din neamu lu eminescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, e un inceput happy si ce e important nu e parerea celorlalti ci ce iti place tie. Daca tu te simti bine scriind atunci fa-o! happy asta e sfatul meu si oricum e draguta poezia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ţi un blog şi publică-le acolo!

| hanzelik a răspuns:

Nu stiu cum sa faci un site dar le poti publica http://www.poeziile.com/ funda?

| GenesisXD a răspuns:

Buna, intrebarea este daca stii ceva limbaje de programare? La baza site-urilor stau limbajele de programare-c++/c, etc.+niste cunostinte minime de flash, java script, jquerry-(sfatul meu-sunt la liceu de informatica si am ceva ani in spate de programare/webdesign- e sa discuti cu cineva in domeniu). Daca totusi vrei sa te apuci, te sfatuiesc sa te uiti la niste tutoriale si sa-ti instalezi: dreamweaver cs 5.5. (gasesti pe internet numeroase tutoriale-iar o data instalat inveti sa faci site-uri simple). Bafta.:]

| katalinapoofiQpoof explică (pentru GenesisXD):

Am sa incerc...ori cum merci(K)

| mihaii2 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un site si sa le publici acolowinking