| Ellysha a întrebat:

Buna!
Prin februarie, anul acesta, mi-am facut un forum legat de anime-ul Vampire knight. Problema e ca de atunci s-au inscris doar 20 de membrii. As dori sa stiu si eu niste modalitati pentru a face forumul mai popular. Eu chiar nu mai stiu ce sa fac. As vrea chiar sa renunt pentru ca nu mai am nici un motiv sa-l tin daca nu am membri. Tin sa precizez ca am incercat sa dau mass-uri si eu si o prietena si ea a facut chiar si o pagina de facebook, dar nu a mers.
Va rog sa ma ajutati!
Funda!
http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/

1 răspuns:
| KingCobra a răspuns:

Intra pe situri de anime, fa un scurt video pe Youtube cu titlul Vampire knight, postează pe toate paginile Facebook pe care le găsești, roagă cați mai multi sa dea share.