| liliana096 a întrebat:

Buna!

Puteti sa-mi spuneti si mie cateva filme horror ca "13 fantome", sau ceva cu bantuiri, fantome (nu vreau "fenomene stranii", vreau filme), ceva cu suspans, sa nu fie cu sange, cu topoare si lucruri d-astea.Nu conteaza vechimea poate sa fie si de cativa ani, nu vreau neaparat noi.Am mai pus o data intrebarea aceasta insa doar doua filme am vazut din cele spuse de voi caci pe restul la vazusem.

Dau funda!

Multumesc.

7 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

The ring este ceea ce cauti. nu e chiar horror, e cu suspans, mistic film, unica ce e strasnic acolo- sunt unele personaje :p

| edytzu4 a răspuns:

Stiu ca am cel mai slab raspuns, da exista un film care le intrece pe toate. paranormal activities 3. E super marfaa. prea marfa:X

| manuelaaa a răspuns:

Five girlsthinking preferatul meu. orphan, saw 5, no see evan, the mirrors(

| レクス a răspuns:

The Haunting in Connecticut.este bazat pe un fapt real si personajul principal este un baiat de vreo 14-15 ani care este foarte bolnav(cred ca avea cancer, din cate stiu), si acesta se muta intr-o fosta casa a unui doctor care scria pe corpurile oamenilor litere si alte chestii ingrozitoare si apoi ii ascundea in pereti si in podea.El vede tot felul de lucruri.Este singurul care poate vedea creatura/fantoma/doctorul.Iar, dupa un timp acesta ii face pe sora lui si fratele mai mic sa ii vada si ei.El un film extraordinarthinking Preferatul meu film de groaza.Nu spun mai multe, ca sa ramana palpitant.
Vizionare placuta.

| ShotYouDown a răspuns:

Hm... ai vazut The Ring? da-mi pm...iti voi da un site cu multe filme tongue

| Ina17Floren a răspuns:

Eu de curand am vazut " The children "
Ti'l recomand.puppy dog eyes
Si este cu sange big grin

Castlevania (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. The Exorcist (1973)
2. 28 Weeks Later (2007)
3. The Exorcism of Emily Rose (2005)
4. Stephen King's Storm of the Century (1999)
5. The Blair Witch Project (1999)
6. Paranormal Activity (2007) si Paranormal Activity 2 (2010)
7. Dead Silence (2007)
8. The Ring (2002)
9. The Grudge (2004) si The Grudge 2 (2006)
10. The Omen (1976) - primele 3 parti laughing
Cam astea ar merge zic eu...restul nu pot spune ca m-au speriat. Acuma depinde si de cati ani ai si alte chestii laughing