| liliana096 a întrebat:

Buna!
Puteti sa-mi spuneti si mie cateva filme horror ca "13 fantome", sau ceva cu bantuiri (nu vreau A haunting, vreau filme), ceva cu suspans, sa nu fie cu sange, cu topoare si lucruri d-astea.Nu conteaza vechimea poate sa fie si de cativa ani, nu vreau neaparat noi.
Dau funda!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lillylovepuffy a răspuns:

The Nun! super tare filmul, merita vazut.

6 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Vasul Fantoma, Camera 1408, The Grudge, 7 zile de trait... si nu mai stiu.

| JustMe_8048 a răspuns:

Uite aici niste filme frumoaserolling on the floor : scary movie toate cele 4 versiuni si filmul seven

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

They wait, The fog, Ghost month, Bloody mary, si mai e serialul ala Ghost whisperer; ai cinci sezoane numai cu fantome. Vizionare placuta!

| Bella_6044 a răspuns:

Paranormal activity :X
cica e real thinking
dar e fain, mult suspans :*

| Mihaela_1056 a răspuns:

Eu iti recomand "Paranormal activity" se potriveste cu ceea ce ai scris mai sus; daca esti mai slaba de inima uita. te cu cineva nu singuraworried.Eu nu am mai putut dormi cateva zile. Daca tie iti place astept funditahappy, oricum vizionare placuta! sper ca ti.am fost de ajutor. X0Xo

| naiky a răspuns:

Nuustiuu laughing nuustiu deasteaa` laughing rolling on the floor