| GirlyxMzy2 a întrebat:

happy Puteti, va rog, sa imi dati niste provocari pentru colegii mei de clasa (pe care sa le faca in timpul programului scolar)? Fundita o primeste cel care da cele mai amuzante provocari.

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Buna happy
Ce imi trece acum prin cap iti scriu happy
1) Pune o carte pe jos si un bitdon la 2 metri de ea. Pune-l / Pune`o sa stea cu degetu pe carte si sa se invarta de 10-15 ori dupa care sa dea cu piciorul in minge. O sa stearga putin parchetul sauc e aveti in clasa.
Poti pune sa prinda o carte cu capul pe usa, o sa faca niste cucuie in frunte laughing
Provoacai sa isi roage profesorul sa ii dea un 2, sa se milogeasca de el.
Poti face si la fete si la baieti sa scrie numerele de la 1 la 10 cu fundu pe pereti!
Sa scoata morcovi cu fundu si sa ii arunce.

Sunt multe, totul iti vine pe moment, distractie placuta happy

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Să își dea foc

| GirlyxMzy2 explică (pentru whatevernvm):

Ha, am ras!

| whatevernvm a răspuns (pentru GirlyxMzy2):

Imi pare rau sa aud asta.

| ToKen a răspuns:

Sa-nvete! Numa' la provocari va sta mintea! Doamne fereste! Tineretu' din ziua de azi.

| GirlyxMzy2 explică (pentru ToKen):

Tu, desteptule, noi invatam, daca vrei sa stii, suntem prima clasa, pe scoala, asa ca nu te mai baga, ca salamu'-n paine.

| ToKen a răspuns (pentru GirlyxMzy2):

Ti-a bagat cineva salamu-n paine?

| GirlyxMzy2 explică (pentru ToKen):

Ti-a bagat tie...

| Gobo a răspuns:

Sa mearga la profesor dupa ce a intrat in clasa si sa ii spuna: Domnule/Doamna vreau sa va arat un truc de magie,, 1, 2, 3, 4, 5" si dupa sa fuga pe usa afara. Bafta