| Fluture a întrebat:

Sambata e ziua mea si as vrea sa ma petrec cu fetele, insa nu stiu unde. [nu in club, discoteca sau bar] Ce imi recomandati sa facem? funda si voturihappy

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La multi ani happy
fa-ti ziua la cofetarie happy

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

La un restaurant sau acasa?

| camy417 a răspuns:

O petrecere in pijamale

| Bibi16 a răspuns:

In primul rand La Multi Ani!
Asa pai mergeti la film si la o pizza cu un suc!
Bye!
fundita?

| Mi16 a răspuns:

Clar ca nu conteaza locul ci cu cine mergideci poti merge chiar la un picnic, nu e foarte costisitor si va asigur ca va veti distra gantatwinking

| NeverTooLateee a răspuns:

Du-te Intr`un parca d distractii. Dar nu numai fete.sa fie sh baieti ca e mai multa distractie.:p sau eventual le scoti sh tu la un suc o prajitura tonguebig grin

parerea mea. Nu vreau com :X

Funda?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiai? Sambata vine sfarsitul lumii. rolling on the floor

Nu glumeam. tongue
La multi ani.

A, si. eu glumeam dar unii chiar cred ca vine sfarsitul laughing.

| Echo_9851 a răspuns:

Buna.in primul rand la multi ani si vroiam sa-ti spun ca smabata e si ziua mea.JUR eu o fac acasa am invitat cateva prietene vom asculta muzica vom dansa vom iesi pe strada nebunii.pai daca nu vrei sa o faci acasa invitale in parc intereseaza-te daca este vreun spectacol. poate mergeti in orasel.eu krd ca cel mai bine e acasa in caz ca ploua te duci in casa.stai mai relaxat/a.va puteti plimba.atat imi vine in minte.baftawinking

| sexy_1916 a răspuns:

Poti sa iesi cu ele seara in oras intr-un parc sau daca vreti sa faceti prostii bateti in usa la vecini si fugitii sper sa te ajute raspunsul meu si la multi ani penstru sambata