| tatiiianaa a întrebat:

saptamana care vine implinesc 15 ani, si nu stiu ce pot sa fac de ziua mea. pentru ca eu as vrea sa merg sa petrec o zi frumoasa undeva cu prietenii mei spre seara. dar nu este nici o discoteca si nimic deschis. ce pot sa fac?
pupp :* funndaa:*

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa-i chemi la tine si sa dansati, sa jucati diverse jocuri> sticla, cartela, adevar sau provocare, remy, poate vine cineva care stie sa cante la un instrument, povestiti lucruri amuzante din viata voastra, despre profi, faceti pop corn si mancati, seminte, gasiti voi cum sa intretineti atmosfera daca vreti. Bafta si la multi ani!

| EFE21 a răspuns:

La multi ani! Pai eu propun sa ti-o tii la tine acasa, cel mai sigur! Iti cumperi suc, popcorn, etc. si mancati va distrati ascultati ce muzica vreti va jucati mancati pizza. Sa nu mergi in club, este foarte periculos, mai bine la o pizzerie, mancati, mergeti la o plimbare si gata happy ai grija de tine si D-zeu sa te ajute happy