| BatmaN20 a întrebat:

Am si eu o problema. nu pot sa pun o fotografie ca si comentariu pe Facebook cand sunt de pe telefon (de pe un telefon cu Android, un Samsung Galaxy S2 Plus mai exact). Pe pc apare aparatul acela mic de fotografiat pe care dai click si poti alege o fotografie, dar pe telefon nu imi apare nimic in asa fel incat sa pot pune o fotografie ca si comentariu. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| boyblasters a răspuns:

Trebuie sa iti actualizezi aplicatia, adica sa te duci pe Magazin Play, apoi in locul de unde ai descarcat-o, iar la final dai ''ACTUALIZATI'' big grin. Sper ca te-am ajutat.

| AndraaaN a răspuns:

Da un update la aplicatie happy

Întrebări recente