| N3ko a întrebat:

Buna seara stiu ca suna ciudat dar as vrea sa stiu cu ce iasa excrementele de musca din tesatura multumesc. Cel mai bun raspuns primeste fundoi.

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Dacă nu iese la mașina de spălat, cred că singura soluție este să pui Vanish și să speli la mână, până iese... Eu de obicei scot orice pată cu Vanish, dar de cele mai multe ori e nevoie să o fac manual, că mașina de spălat nu știe pe ce porțiuni să insiste și pe care nu.