| Alexia20 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar cum se musca o persoana pe gat?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi. Il musti si tu incet, placut asa, usurel, nu musti ca si cum ai musca dintr-un sandwich sa ramai si cu o bucata din carnea baiatului in gura.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este recomandat sa musti pe nimeni pe gat!
Posibil sa pribesti un cot in ochi sau sa primesti o palma peste fata! Asa ceva nu faci nici in gluma si nici in joaca, nu este nici sanatos si nici normal.
Daca iti place de o fata si ii faci asa ceva, fii convins ca te va parasii pe veci.

| OnuOnulică a răspuns:

Și tocmai din acest motiv sunt recomandate diacraticele. Ai vrut să zici mușcă sau muscă?

| R0R0 a răspuns:

Cu dintii big grin

| pufulescu a răspuns:

De ce musca de gat pe altcineva? E un joc erotic, la fel ca pipaitul sau sarutul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi cum muști dintr-un sandwich? cam aceeași tehnică o folosești.

| Apac a răspuns:

Strangi dinții senzual pană îi tai beregata