| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Buna seara, TPU.
Cine se pricepe sa scoata vocile dintr-o melodie si sa ramana melodia de pe fundal rog sa imi spuna. Am nevoie urgent de acest ajutor

2 răspunsuri:
| IonutZidaru01 a răspuns:

Buna seara! Poti de asemenea sa cauti melodia pe un site sau pe youtube cu numele "cover melodie ".Sau daca nu... nustu. probabil este o smecherie ceva. sa fie doar melodia este mai greu.

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru IonutZidaru01):

Se poate scoate vocea cu anumite programe dar nu stiu cum sa fac asta. am incercat si nu imi iese