| qpVicky a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt in clasa a VII-a si sunt cam prea singura.Adica colegii mei nu ma baga in seama pentru ca ei se cred cei mai tari si amuzanti.Ce as putea face ca sa fiu bagata in seama? Poate vreo schimbare, imbracaminte noua?

Răspuns Câştigător
| Kiduu4 a răspuns:

Pai. Ai putea sa te intervii sa spun asa mai mult in discutiile lor happy Sau sa fii amuzanta big grin, Sau cea mai simpla metoda spun eu este sa fii prietena cu o colega de a ta si astfel pe parcurs o sa te imprietenesti mai bine cu toti big grin
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Explica te rog ce inseamna sa fii bagata in seama.